34
Par skolu -> Skolas darbinieki -> Skolotāji

RĪGAS LIETUVIEŠU VIDUSSKOLAS

skolotāju saraksts

2019./2020. mācību gads  


Burgmane Evija - Sports
Bojāre Daina - Sociālās zinības, k
ulturoloģija, pagarinātās dienas grupa 

Braķis Egils Pasaules un Latvijas vēsture

Dreimane Kintija - Mūzika 
Danilevice Rasa - Lietuviešu valoda

Isakiene Daiva - Lietuviešu valoda, pagarinātās dienas grupa 
Jokubauska Nellija - Latviešu valoda un literatūra

Gaugere BaibaSākumskolas skolotāja
Griauzdaite Justina - Dabaszinības
Jaundžeikare Ausma  Mājturība un tehnoloģijas 

Klīvs Ēriks - Mājturība un tehnoloģijas

Kriščiūnaite Regina - Lietuviešu valoda
Korotkova Jeļizaveta - Ķīmija

Kulišoviene Giedre - Lietuviešu valoda
Kazimirisaņecs Toms - Mūzika

Liekmanis Kaspars - Sports
Megi Guna -  
Latviešu valoda un literatūra

Mežule Ilze - Latviešu valoda un literatūra

Ozola Vita - Ģeogrāfija

Puriņa Gita - Matemātika
Raziūniene Vaida - Mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla

Rimšāne Ingrīda - Sākumskolas skolotāja
Rubcova Ilona - Angļu valoda

Skutelis Andris - Informātika

Strautiņa Ingūna - Dabaszinības, matemātikas un sākumskolas skolotāja

Šiļauska Liene - Sākumskolas skolotāja

Šķirpāne Inese - Ķīmija, bioloģija, dabaszinības 

Teterovska Edīte - Matemātika, biznesa un ekonomikas pamati
Vdovičenko Mihails Fizika
Zaķe Diāna - Angļu valoda
Zvirgzda Inga - Vācu valoda

Zalnierius Rolandas - Lietuvas vēsture,  etnokultūra     



 

 


 

 

RĪGAS LIETUVIEŠU VIDUSSKOLAS

klašu audzinātāju saraksts

2019./2020. mācību gads 

 

1.a klase -  Liene Šiļauska
1.b klase - Giedre Kulišoviene
2.a klase - Baiba Gaugere
2.b klase - Rasa Danilevice 

3.a klase - Ingūna Strautiņa
3.b klase - Regina Kriščiūnaite
4.a klase - 
Giedre Kulišoviene

4.b klase - Ingrīda Rimšāne

5.a klase - Liene Šiļauska
5.b klase - Justina Griauzdaite

6.a klase - Evija Burgmane
6.b klase - Ingūna Strautiņa
7.a klase - Guna Megi
7.b klase - 
Inese Šķirpāne 

8.a klase - Daiva Isakiene
8.b klase - Ilona Rubcova
9.a klase -
 Nellija Jokubauska

9.b klase - Kintija Dreimane

10. klase - Kaspars Liekmanis

11. klase - Toms Kazimirisaņecs

12. klase - Vaida Raziuniene


 



 


 
Skolotāju dežūras skolā
 
 

Pārbaudes darbu grafiks atrodās šeit
 

 
<<
Augusts 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
-
-
-
-
eXTReMe Tracker