Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsProjektiProjekts MĀS 2020
No content to show!
 
 

Projekts MĀS 2020

Projektu dienā 8.a klase apmeklēja Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Tur mums notika nodarbība par kukaiņiem, kurā mēs pētījām dažādus kukaiņus un to uzbūvi. Šī nodarbība bija ļoti noderīga, jo pašlaik bioloģijā mēs mācamies par kukaiņiem. Mēs izbaudījām pavadīto laiku un labprāt apciemotu zoodārzu vēlreiz.


Projektu dienas "Mācāmies ārpus skolas" ietvaros, 7.a klase un klases audzinātāja sk. Guna Megi, apmeklēja Rūdolfa Blaumaņa memoriālo muzeju "Braki", turpat nobaudot arī gardas pankūkas un siltu tēju, skolēniem bija iespēja ievingrināt roku uz klavierēm, uz kurām noteikti skaistus skaņdarbus spēlējis arī Rūdolfs Blaumanis. Pēc tam visi autobusā devāmies uz Ērgļu dzelceļa staciju, kurā mūs sirsnīgi uzņēma tās saimnieks biologs, žurnālists Māris Olte. Māra Oltes pavadībā devāmies nelielā ekspedīcijā pa Ērgļiem. Ekspedīcijas laikā apmeklējām Ērgļu muižu, kurā dzimis gan Rūdols Blaumanis, gan Māris Olte, jo šajā ēkā ierīkota slimīca, Ērgļu pilskalnu, kādreizējo knaģu rūpnīcu u.c. Ekspedīcijas noslēgumā Ērgļu stacijā ēdām uz ugunskura ceptas desiņas un dzērām siltu tēju, pārrunājot gūtos iespaidus. Šī diena ļāva iegūt zināšanas par Rūdolfa Blaumaņa dzīvi, vidi, kurā dzīvoja un strādāja R.Blaumanis, kā arī uzzināt par Ērgļiem kultūrvēsturiskā aspektā. Projektu dienas uzdevumi tika realizēti un mērķis - sasniegts.
Informāciju sagatavoja 7.a kl. audz. Guna Megi


Projektu dienas "Mācāmies ārpus skolas" ietvaros, 11. klase un klases audzinātājs sk. Toms Kazimirisaņecs, apmeklēja Rīgas centra vēsturiskās celtnes, analizējot mākslas vēsturiskos stilus un mūzikas klātbūtni šajās celtnēs. Balstoties uz VISC programmu un sk. Toma tematiskajiem plāniem "mūzikā", šī projektu diena ļāva padziļināt zināšanas mācību priekšmetā "mūzika" par jau apgūtajiem mūzikas un mākslas vēsturiskajiem stiliem. Celtņu apskates laikā skolēni reflektēja mācību stundās gūtās zināšanas.
Īpaša pateicība 11. klases skolēnam Dominīkam Kulišovam par sagatavoto informāciju, kas sniedza daudzpusīgu ieskatu celtņu vēsturiskajā attīstībā. Projektu dienas uzdevumi tika realizēti un mērķis - sasniegts.
Informāciju sagatavoja 11. kl. audz. un mūzikas skolotājs Toms Kazimirisaņecs.


 5.a klase apmeklēja Rīgas zoodārzu. Izglītojamie aktīvi piedalījās nodarbība "Klimatiskās joslas un to iemītnieki". Skolēni ne tikai prata noteikt joslu nosaukumu pēc attēla un raksturīgām pazīmēm, bet arī prata sameklēt attiecīgo dzīvnieku un noteikt tā pielāgošanos attiecīgai klimata joslai.


3.b klases skolēni ne tikai redzēja Farmācijas muzeja eksponātus un uzzina par tiem daudz jauna, bet arī līdzdarbojas dažādās aktivitātēs. Muzeja alķīmiķis pārsteidza ar savām prasmēm, zāļu sieviņa sarūpēja aromātisku tēju.


2.a klase apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tika radīta izpratne par grafiku darbojoties ar zīmogiem, kā arī tika noskaidrotas bibliotēkas iespējas ikdienā un iepazītas bibliotēkas telpas.


21. februārī 7.b klase devās uz Vijciemu , lai aplūkotu, kā notiek čiekuru kaltēšana un sēklu iegūšana. Ekskursijas laikā mēs uzzinājām par čiekurkaltes vēsturi Latvijā . No šīs ekskursijas sapratām to kā notiek skujkoku sēklu iegūšanas process un paši varējām piedalīties tajā.


2.b apmeklēja Latvijas Dabas muzeju. Bērni iepazinās ar Latvijas dzīvniekiem. Strādāja ar darba lapām, apskatīja muzeja eksponātus un veica dažādus uzdevumus, kuru laikā iepazinās dzīvnieku paradumiem.


6.a klase MĀS projekta dienas ietvaros devās O. Vācieša muzeju. Skolēnus ar dzejnieka dzīves ritumu aizrautīgos stāstos iepazīstināja muzeja speciāliste Dace Zālīte. Apmeklējuma laikā bija iespēja gan apskatīt O. Vācieša dzīves vietu un apkārtni, gan apskatīties filmiņu, gan pašiem lasīt dzejnieka dzejoļus lietuviešu valodā.


Projektu dienas ietvaros 4.b klase apmeklēja Dzīvā Sudraba muzeju,kur apskatīja iepazinās ar juveliermeistara Oļega Auzera sudraba kompozīcijām, vēroja sudraba izstrādājumu tapšanu juvelieru darbnīcās.
Cik interesanta un aizraujoša ir sudraba pasaule!


Projektu dienas ,,Mācamies ārpus skolas’’ ietvaros 5.b klase apmeklēja Latvijas Dabas muzeju, kur piedalījās nodarbībā ar praktisko uzdevumu ’’Ūdens piesārņojums”.


Projekta dienas ietvaros 8.b klase devās uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, lai intervētu Vides kvalitātes un atkritumu apsaimniekošanas nodaļas vecāku eksperti Ilzi Doniņu. Pasākuma mērķis bija noskaidrot aktualitātes atkritumu šķirošanā Latvijā.
Skolēni tika sadalīti pāros, viens uzdeva jautājumu ekspertei, savukārt, otrs-pierakstīja atbildes. Tālāk informācija tiks apkopota latviešu valodas stundā, lai izveidotu kopīgu plakātu par iegūto pieredzi un jaunajām zināšanām.
Paldies skolotājai Ilzei Mežulei par sadarbības iespēju!


21.02.2020. - 4.a klase mācījās Daugavas filialbibliotekā. Tēma “Teikas”.


Getliņi. Izrādās, tas nav vienkārši atkritumu pārstrādes punkts. Tā ir vesela pasaule, pilna zināšanu, jautājumu un brīnumu. Vienlīdz interesanta kā lieliem, tā maziem. Taču pati galvenā un svarīgākā bija 6.b klases atklāsme: "Skolotāj, mēs domājām, ka tā būs vienkārši ekskursija, taču mums reāli bija 4 stundas: vēsture, sociālās zinības, dabaszinības un matemātika!" Projekta "Mācāmies ārpus skolas" mērķis ir sasniegts!
Attēlos: 3.a un 6.b klase kopā ar skolotājām Dainu Bojāri un Ingūnu Strautiņu zinoša gida Naura vadībā pilnveido zināšanas vides aizsardzībā.


21.02.2020. - 10. klase dodas mācīties ārpus skolas uz Ķeguma HES.