Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsProjektiProjekts "Darīt kopā"
No content to show!
 
 

Projekts "Darīt kopā"

    Rīgas Lietuviešu vidusskola kopā ar Rīgas 51. vidusskolu piedalās Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra un British Council pārstāvniecības Latvijā sadarbības projektā “Darīt kopā”, kura mērķis ir veicināt sadarbību starp latviešu un mazākumtautību skolām ideju un pieredzes apmaiņai mācība procesa organizācijas un vadības kvalitātes pilnveidei, mācoties un īstenojot sadarbības projektu kopā, izmantojot Lielbritānijas skolu pieredzi un idejas.

- Facebook https://www.facebook.com/BritishCouncilLatvia/
- Twitter https://twitter.com/lvBritish
- Instagram https://www.instagram.com/britishcouncillatvia/

 


 Projekts turpinās.
Šodien - 31.10. 2019. atkal darījām kopā projekta "Darīt kopā" ietvaros. Šodien 7.a klases otra puse viesojās citā skolā. Bērni ir spiesti izkāpt no savas komforta zonas, iekāpt citās kurpēs. Priecājos par Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas 51.vidusskolas jauniešiem, kuri uztver šo kā piedzīvoju un atrod pozitīvo. Prieks dzirdēt, ka apmainās ar telefona numuriem.

 


 30.10. - Šodien projekta "Darīt kopā" ietvaros Rīgas Lietuviešu  vidusskolā viesojās daļa no  Rīgas 51.vidusskolas 7.a klases. Daļa no Rīgas Lietuviešu vidusskolas 7.a klases skolēniem viesojās Rīgas 51.vidusskolā. Skolēni piedalījās  stundās, izbaudīja tās skolas, kurā viesojās, ikdienu. Sākumā bērni bija nedaudz apjukuši, nobijušies, jo izkāpuši no savas komforta zonas. Dienas beigās bērni smaidīja, bija priecīgi par jauno pieredzi! Bērna smaids par skolā pavadīto laiku ir balzams skolotāja dvēselei.
Rīt atkal mainīsimies skolēniem!   
    


 
13. un 14.08. 2019. -  Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas 51. vidusskolas pārstāves piedalījās RIIMC un British Council pārstāvniecība Latvijā rīkotajā ievadseminārā viesu namā "Turbas".   
    

30.09.2019. - projekta "Darīt kopā" (kas tiek īstenots ar  Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra un British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu) ietvaros mūsu skolas skolotāja I. Strautiņa ar Rīgas 51.vidusskoals skolotāju A. Jaroslavcevu devās pieredzes apmaiņā uz Edinburgu, Skotijā.
1. dienas plāns - iepazīšanās ar Edinburgu.   
    

01.10.2019. - Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas 51.vidusskolas pārstāves Edinburgā iepazinās ar Skotijas izglītibas sistēmu.
    


02.10.2019. - Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas 51.vidusskolas pārstāvju 3. diena Skotijā. Šodien skolotājājas devās uz divām Glāzgovas skolām, lai iepazītos ar mācību procesu tajās.
    


 03.10.2019. - Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas 51.vidusskolas pārstāvju 4.diena Edinburgā. Šodien abas kolēģes viesojās divās skolās: St.Davids High School un Penicuik High School. Skolotājas vēroja mācīšanās procesu, kas tiek virzīta konkrēti pa jomām.Tiek secināts, ka sadarbība un kompetenču izglītība ir tik patiesa, tik skaidra!
   Viss notiek bez stresa, bet tajā pašā laikā tā ir tik nopietna izglītība. Kolēģes sapratušas, kas ir bērna pašvadīta mācīšanās. Galvenā šīs dienas atziņa kolēģēm: darbs vērsts nevis uz sodiem, bet uz panākumiem un reālu atbalstu skolēnam.