Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsProjektiProjekti 2021
No content to show!
 
 

Projekti 2021

Šobrīd īstenojam mazākumtautību un latviešu jauniešu līderu apmācības projektu "Mana un tava valsts Latvija". Projekta vadītāji Viktors Kaugija un Rolandas Žalnierius. Projekta partneri - Rīgas Itas Kozakevičas Poļu vidusskola, Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskola, Rīgas Ukraiņu vidusskola, Rīgas 93. vidusskola, Rīgas Imantas vidusskola. Fotogrāfijā projekta darba grupa.


19. un 20.augustā skolas pedagogu kolektīvs piedalījās pieredzes apmaiņas projektā "Žemaitijas ceļš". Rīgas Lietuviešu vidusskolas direktore Jolanta Nagle parakstīja sadarbības līgumu ar Jonišķa Aļgimanta Raudoniķa mākslas skolu. Skolas pedagogi tika iepazīstināti ar skolas metodisko darbu. Projekta laikā pedagogu kolektīvs tikās ar Nidas pilsētas mēru D.Jasaiti, vicemēru N.Lendraiti un Lietuvas Seimas deputātu A.Vinku, iepazinās ar pilsētas izglītības iestādes darbību.


Lietuvas Republikas Izglītības, zinātnes un sporta ministrijas atbalstītais projekts "Desmit lietuviešu krāsas".

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos remtas projektas "Dešimt lietuviškų spalvų".