Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

LV-1057 Riga, Bultu 5 +371 67131506 E-pasts: rlvs@riga.lv, Prūšu iela 32, +371 67474672 

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsProjektiar Jonišku Saules skolu
No content to show!
 
 

ar Jonišku Saules skolu

7.-8.11. -  septiņi, sestās un septītās klases skolēni devās apmaiņas braucienā uz Lietuvu, uz Jonišku Saules skolu. Šajā apmaiņas braucienā skolēniem bija iespēja piedalītiies mācību stundās - angļu, krievu un lietuviešu valodas stundās, kā arī ģeogrāfijā un mājturībā. Brauciena laikā skolēniem bija iespēja iegūt ne tikai jaunus draugus, bet arī bagātināt savu kultūras pieredzi apmeklējot Jonišku atjaunotās sinagogas un basketbola muzeju. Šajā pieredzes apmaiņas braucienā skolēniem devās līdzi un bagātināja arī savu pieredzi  skolotāji Margarita Rozīte un Raimonds Rudzītis.
 
Bērnu atziņas par braucienu:
Ērika Diebele 6b kl.:
Man patika tas, ka bērni bija ļoti draudzīgi un atsaucīgi. Patika arī tas, ka skola bija ļoti tehnoloģiska, ekskursija pa pilsētu un it īpaši basketbola muzejs.
Aise Moroza 6a kl.:
Man patika viss. Gan stundas, gan skola, gan nakšņot pie vienas skolnieces. Arī pusdienas bija garšīgas.
Rebeka Rumbēna 7b.kl:
Man ļoti patika brauciens. Bija ļoti interesnti, tika iegūti jauni draugi, jaunas emocijas un atmiņas.
Matīss Burmistrs 6a.kl:
Tur bija ļoti interesanti. Es uzzināju kā mācās Lietuvā. Man patika arī viņu kultūra un baznīcas, un tehnoloģijas, kas bija skolā.