Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

LV-1057 Riga, Bultu 5 +371 67131506 E-pasts: rlvs@riga.lv, Prūšu iela 32, +371 67474672 

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsProjekti
No content to show!
 
 

Projekti

 RĪGAS LIETUVIEŠU VIDUSSKOLAS PIEDALĪŠANĀS PROJEKTOS

 
Skola piedalās šajos projektos un programmās :

·         Lietuvas Republikas ārlietu ministrijas atbalstīts projekts – mākslas festivāls „Manas dzimtenes krāsas”. Festivāls ir organizējams divās dienās : bērnu un jauniešu diena un pieaugušo diena. Festivāla mērķis – iepazīt jaunus talantus, interesēties un saprast mūzikas un dejas stilu daudzveidību. Festivāla dalībnieki iepriecina mūsu skatītājus ar savām dejām un dziesmām. Festivāls dod iespēju visiem dalībniekiem draudzēties, iepazīt jaunas idejas un dalīties ar savu pieredzi. Festivāls ir sākts jau 2007. gadā un notiek katru gadu. Šogad festivālā piedalījās 700 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.

·         Lietuvas Republikas ārlietu ministrijas atbalstīts projekts – Līderu satikšanās. Satikšanās notika Polijā, Illavas pilsētā.

·         Latvijas Comenius aģentūras projekts „ART vs. EVIL”, „Māksla pret ļaunumu”. Projektā piedalījās Polijas, Lietuvas, Spānijas, Turcijas, Latvijas skolas.

·         Lietuvas Republikas izglītības un zinātnes ministrijas projekts „Draudzības osta”, „Aizved mani bērīti uz Meteņiem”, „Aizdegsim svecīti mirušo piemiņai”, „Kristijona Donelaiša 300-tās dzimšanas dienas jubileja”.

·         Tika organizēts arī etniskās kultūras kongress „Latvijas un Lietuvas reģioni”.

·         Uz skolu ik gadu atbrauc projekta „Misija Sibīrijā” dalībnieki, dziedošie dejas aktieri – Bardai.

·         Skola kopā ar Latvijas lietuviešu kopienu organizē interesantus pasākumus un piedalās projektu darbībā. Skolēni uzzina par citu valstu kultūru un vēsturi.

·         Skola kopā ar Lietuvas skolām– Viļņas M. K. Čurļoņa un B. Dvariona mākslas skolām, Viļņas vidusskolu „Lietuviu namai” (Lietuviešu mājas), Elektrenu rajona Semelišķu vidusskola, Gargždu „Minijas” skolu, Jonišķa  M. Stančauska proģimnāziju, Jonišķa „Saules” ģimnāziju, Jonišķa rajona M. Katiļutes pamatskolu, Panevēža Balčukoņa un Žemkaļņa ģimnāzijām, Svenčoņu, Utenas un citām skolām aktīvi darbojas projektos, bieži satiekas kopīgos pasākumos.