Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

LV-1057 Riga, Bultu 5 +371 67131506 E-pasts: rlvs@riga.lv, Prūšu iela 32, +371 67474672 

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Muzeja darbība

 muzejA darbība

Muzejā notiek dažādi pasākumi, izstādes, dzejas un mūzikas vakari, stundas.

Interesantas tikšanās ar skolas pirmklasniekiem. Muzeja padomes aktīvs iepazīstina skolēnus ar muzeja ekspozīciju un lietuviešu izglītību Latvijā. Skolēni ar lielu interesi apskata muzejā esošas mācību grāmatas, no kuram mācījās pirmskara skolēni, kas apmeklēja lietuviešu skolas.

Skolotāji savās vēstures un valodas stundās izmanto arī muzeja materiālus. Skolēni aktīvi palīdz muzeja darbībai – gatavo jaunus stendus par ciemiņiem, kuri apmeklē skolu un muzeju, par kopējiem pasākumiem skolā un ārpus tās, par ekskursijām Lietuvas skolās, Polijā, Turcijā, kur ir ciemojušies. Pasākums „Draudzības osta”, kas notiek katru pavasari mūsu skolā sagaida ļoti daudz ciemiņu no daudzām valstīm, kurās mūsu skolēni ir ciemojušies.