Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

LV-1057 Riga, Bultu 5 +371 67131506 E-pasts: rlvs@riga.lv, Prūšu iela 32, +371 67474672 

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsPAR SKOLUSkolas muzejs
No content to show!
 
 

muzejA MĒRĶI UN UZDEVUMI

MUZEJA MĒRĶI UN UZDEVUMI

 

   Savākt un sistematizēt materiālus par lietuviešu dzīvi un darbību Latvijā, par izglītības iestādēm, bijušajiem skolēniem un skolotājiem, par viņu darbu un panākumiem.

   Apkopot materiālus un noformēt atbilstoši albumos un mapēs, diskos, foto albumos, stendos – par tagadējo skolas dzīvi, sākot no 2001. gada.

   Sagatavot skolēnus – ekskursiju vadītājus skolas muzejam (visās valodās, kas tiek mācītas skolā: latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu).

   Līdz šā (2015.gada) mācību gada beigām iekārtot divas jaunas telpas muzejam, kur vienā tiks izvietoti etnokultūras priekšmeti no senās pagātnes, citā – skolas skolotāji un tehniskie darbinieki. Visas skolas 12 izlaidumu foto ar komentāriem.

   Sistemātiski organizēt mācību stundas klasēm, iepazīstināt skolēnus ar Latvijas lietuviešu dzīvi Latvijā, audzināt skolēnus cienīt un lepoties ar citu cilvēku darbu un panākumiem.

   Skolas ciemiņus iepazīstināt ar mūsu skolas veidošanos un izaugsmi, iepazīstināt ar pagātnes izglītību.

   Jāsagatavo skolas skolotāju jauna ekspozīcija ar albumu, kurā būs katra skolas darbinieka dati.

   Jāsagrupē skapjos pēc mācību gadiem visus materiālus no 2001. gada.

   Stendi „Viņi mācījās mūsu skolā”.

   Muzejā tiek organizētas skolēnu darbu izstādes, ciemiņu tikšanās ar skolotājiem un skolēniem (viss tiek ierakstīts un fotografēts). Materiāli glabājas muzejā.