Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsInformācijaUzņemšana
No content to show!
 
 

Uzņemšana

 Skolēnu uzņemšana 1. klasē
 

Rīgas Lietuviešu vidusskolas topošo pirmklasnieku vecākiem

Rīgas Lietuviešu vidusskola uzņem bērnus mācībām 1. klasē, pamatojoties uz Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. RD-23-199-sn "Kārtība, kādā reģistrējami un izskatāmi iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs".


Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sagatavotais informatīvs video materiāls VIDEO par bērnu pieteikšanu un uzņemšanu Rīgas skolu 1. klasēs.

Iesniegumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu, nosūtīt uz skolas e-pasta adresi vai skolas oficiālo e-adresi. Pieteikumu par bērna reģistrēšanu 1.klasei iespējams iesniegt arī izglītības iestādē klātienē, iepriekš sazinoties ar skolu un vienojoties par pieteikuma iesniegšanas laiku, zvanot pa tālruni 67131506 vai rakstot uz  e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 Iesnieguma veidlapa par bērna uzņemšanu 1.klašu pretendentu sarakstā un 1.klasē:

(Iesnieguma veidlapā par bērna uzņemšanu 1.klasē ir jānorādā, vai skolā jau mācās brālis vai māsa un norādīt mācību gadu, kurā plānots uzsākt mācības 1.klasē).
 
Iesniegums par bērna uzņemšanu 1. klasē.doc

Iesniegums par uzņemšanu 1_ klašu pretendentu sarakstā.docx
 Līdz 1.jūnijam atbilstoši MK noteikumu Nr. 591 Kārtība, kādā izglītojamie tiek uzņemti vispārējās izglītības programmās, speciālajās izglītības iestādēs un speciālajās pirmsskolas izglītības grupās un atskaitīti no tām, kā arī pārcelti uz nākamo klasi 6. punktam vecāki izglītības iestādē iesniedz:

1) iepriekš iegūto izglītību (ja ir) apliecinoša dokumenta kopiju, uzrādot oriģinālu;

2) bērna medicīnisko karti (veidlapa Nr. 026/u);

3) valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu, ja bērnam ar pedagoģiski medicīniskās komisijas, logopēda, izglītības vai klīniskā psihologa atzinumu ieteikti atbalsta pasākumi mācību procesā;

4) aizgādību apliecinoša dokumenta kopiju, uzrādot oriģinālu, ja bērns nav vecāku aizgādnībā.