Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

LV-1057 Riga, Bultu 5 +371 67131506 E-pasts: rlvs@riga.lv, Prūšu iela 32, +371 67474672 

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Pulciņi

Struktūrvienības vadītājs interešu izglītības jomā - Rolandas Žalnierius.

 

Darbības mērķis:

Centra darbības mērķis ir audzēkņu prasmju, spēju attīstīšana un pozitīvu attieksmju veidošana atbilstoši viņu vecumam, interesēm un vajadzībām.

Centra galvenie uzdevumi:

1)Izstrādāt un īstenot interešu izglītības programmas.

2)Organizēt bērnu un jauniešu interešu izglītību, radot optimālus apstākļus viņu intelektuālajai attīstībai, interešu, spēju un talantu izkopšanai, pašizglītībai un radošam darbam, profesijas izvēlei.

3)Sekmēt bērnu un jauniešu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu.

Īstenojamās interešu izglītības programmas:

Centrs, pamatojoties uz bērnu, jauniešu un viņu vecāku interesēm, sabiedrības sociālo pieprasījumu, īsteno interešu izglītības programmas, izstrādā interešu izglītības mācību programmas (turpmāk – Mācību programmas).

Centrs īsteno:

1)Kultūrizglītības programmas.

2)Sporta izglītības programmas.

3)Vides izglītības programmas.

Struktūrvienības vadītāja interešu izglītības jomā darba prioritātes - sadarbībā ar mācību priekšmetu skolotājiem, klašu audzinātājiem papildināt pulciņu skaitu, atbilstoši skolēnu pieprasījumam un interesēm. Mācību gada interešu izglītības pulciņu piedāvājumu analītisks izvērtējums.

Interešu izglītības pulciņi palīdz skolēniem attīstīt un papildināt radniecīgu jomu mācību priekšmetu saturu.