Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsĀrpusstunu darbsInterešu izglītībaVizuālās mākslas pulciņš
No content to show!
 
 

Vizuālās mākslas pulciņš

 Vizuālās mākslas pulciņš. Skolotāja Vaida Raziuniene.

Vizuālās mākslas pulciņā apgūstam praktiskas nodarbības gleznošanā, grafikā, tēlniecībā, papīra plastikā un citos vizuālās mākslas veidos.

Pulciņa īstenošanas laikā iegūtās zināšanas, prasmes un iemaņas rosinās dalībniekus tās radoši pielietot dzīves jomā.

Bērna audzināšana paredz viņa harmonisku attīstību, kreatīvas domāšanas un radošo spēju veicināšanu. Vizuālās mākslas nodarbības attīsta bērnu daudzpusīgi, ietekmē viņa garīgo pasauli, rosina iztēli un radošu domāšanu.  Mācīšanos vizuālās mākslas pulciņā rada iespēju bērniem un jauniešiem nodarboties ar grafiku, zīmēšanu un gleznošanu, mācīties radoši strādāt ar daudzveidīgiem vizuālās mākslas materiāliem, atbilstoši bērnu vecumam, apgūstot dažādas darba tehnikas un paņēmienus.

Attīstās  bērnu radošās darbības pašizpausmes un uztvere. Audzēkņi sper pirmos soļus formu un krāsu pasaulē, mācās attēlot apkārtējo pasauli, radoši eksperimentēt ar dažādiem vizuālās mākslas materiāliem.

Nodarbošanās ar vizuālo mākslu attīsta bērna sensoras spējas, kas ir svarīgs nosacījums mācīšanās spēju kvalitātei sākumskolā.  Bērni apgūst krāsu mācības pamatus, zīmēšanas pamatiemaņas, attīsta iztēli un fantāziju, kā arī mācās radoši izpausties, apgūstot dažādās vizuālās mākslas tehnikās,  apgūst zināšanas par priekšmetu konstruktīvo uzbūvi, krāsu mācībām, dizaina pamatiem un kompozīciju. Nodarbībās bērni un jaunieši strādā ar daudzveidīgiem materiāliem, pielietojot mūsdienīgas vizuālās mākslas tehnoloģijas, attīstot savu intelektu un radošu potenciālu, iepazīstas ar izcilo latviešu, lietuviešu  un pasaules mākslinieku daiļradi un kultūrvēsturi.  Mācību gada laikā audzēkņu radošie darbi tiek prezentēti izstādēs. Pulciņš veiksmīgi iesaistās dažādos  mākslas konkursos un izstādēs skolā,pilsētā, valsts un starptautiska mēroga. Šajā mācību gadā skolēnu darbi piedalījās starptautiskajā bērnu zīmējumu konkursā "Lietuva manā sirdī", kur ieguvām II vietu.