Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Sporta pulciņš

 Sporta pulciņš. Skolotājs Kaspars Liekmanis.

Pulciņš "sporta spēles" pamatā ir izveidots, lai nostiprinātu un uzlabotu fizisko sagatavotību un veselību. Šajā pulciņā apgūstot dažādus fiziskos uzdevumus tiek pievērsta uzmanība, lai bērns attīstītu savas spējas, uztveri vispusīgi un plašāk. Kā piemēru varu mināt, ka stundā "sports un veselība" pildītie vingrinājumi ne vienmēr tiek nostiprināti visiem bērniem vienādi, tādējādi lielu daļu turpinot nostiprināt tos "sporta spēlēs".

Pulciņā "sporta spēles" liels uzsvars tiek likts uz savstarpējo uzticēšanos vienam otram un sadarbību. Sadarbojoties bērni mācās kā tikt galā ar emocijām, kuras rodas, ja neizdodas kāds uzdevums. Vislielākais izaicinājums socializējoties ir pieņemt zaudējumu un turpināt censties, lai kļūtu labāks dažādās spēlēs un situācijās. Bieži nākas skaidrot un runāt par lietām, kuras saistās ar savstarpēja naida izpausmēm vienam pret otru, kad viens otru uzskata par vainīgu zaudētā spēlē. Tāpat nodarbību laikā nedrīkst mainīt savu vietu par sliktu citiem, kad tiek pildīti vingrinājumi kolonnā vienam az otra. Par to tiek runāts, salīdzinot ar cilvēkiem rindā veikalā, kur visi ir ar vienādām tiesībā.

Jaunākajām klasēm šajās nodarbībās tiek trenēta arī matemātiskā domāšana, jo uzdevumi bieži tiek pildīti saskaitot un reizinot atkārtoto vingrinājumu skaitu. Ievērojot nesaskriešanās principu uzdevumi tiek  pildīti dažādu figūru formās. Ja pirmajās nodarbībās vēl ir nesaprašana, tad jau nākošajās nav grūti izpildīt skrējienu pa "dioganāli", "taisni", "līklocī", pa "apli" utt.