Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
SākumsĀrpusstunu darbsInterešu izglītībaKoriģējošā vingrošana pulciņš
No content to show!
 
 

Koriģējošā vingrošana pulciņš

 Koriģējošā vingrošana pulciņš. Skolotāja Evija Burgmane.

Koriģējošās vingrošanas nodarbībās tiek ietverti pareizu stāju veicinoši vingrojumi. Katras nodarbības galvenā sastāvdaļa ir vingrinājumi, kas māca vai atgādina par pareizu stāju ikdienā un sēžot skolas solā, kā arī pilnveido pareizu gaitu. Tiek pievērsta uzmanība arī muskulatūras un saišu nostiprināšanai, līdzsvaram, mugurkaula lokanībai un pēdu velvēm. Stājas korekcija ar nopietnākiem stājas traucējumiem jāveic medicīnas iestādēs.

Koriģējošās vingrošanas mērķis ir saistīts ar visiem priekšmetiem, jo palīdz bērnam nosēdēt stundās skolas solā, izvairoties no sāpēm mugurā, kā arī mazinot nogurumu. Nodarbībās attīstītās fiziskās īpašības palīdz vieglāk iekļauties priekšmetā "Sports un veselība".