Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Kikboksa un boksa pulciņš

Kikboksa un boksa pulciņš. Skolotāja Linda Ābele.
 
Lietuviešu vidusskolas Interešu izglītības programmas ietvaros jau vairāk kā 10 gadus notiek kikboksa un boksa pulciņš.

Tradicionāli kikboksa un boksa nodarbības  ir kupli apmeklētas un mums ir prieks un lepnums, ka daudzi mūsu audzēkņi ir iekļauti. Latvijas kadetu, junioru un jau arī pieaugušo izlasēs.

Nodarbībās attīstām bērnos garīgo un fizisko spēku, veicinam radošas un vispusīgas personības attīstīšanos, audzinam bērnos atbildības sajūtu un cieņu pret apkārtējiem cilvēkiem.

Mūsu nodarbībās bērni nostiprina veselību, pašdisciplinu un iegūst izpratni par veselīgu  dzīves veidu un fizisko aktivitāšu nozīmi mūsu dzīvē.

Treneris pieliek visas pūles, lai mūsu nodarbību rezultātā bērni un jaunieši veidotos par vispusīgi attīstītām personībām ar pozitīvu attieksmi pret sevi un apkārtējiem.

Nepārprotami nodarbības mūsu pulciņā palīdz attīstīt mācību priekšmeta "Sports un veselība" norisi.

Tāpat pulciņa sportistiem regulāri  tiek organizētas nometnes, dažāda veida aktivitātes - pārgājieni, ekskursijas, koptreniņi u.c. Visi, kas apmeklē šo pulciņu - kļūst par vienulielu ģimeni!