Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

„Kibirkštys”

 5. - 12. klašu koris „Kibirkštys”. Pamatskolas vokālais ansamblis „Kibirkštis”. Vidusskolas vokālais ansamblis „Dainoreles”. Skolotājs Toms Kazimirisaņecs.

Pulciņi saistīti ar mācību priekšmetiem mūzika, publiskā uzstāšanās un kulturoloģija. Pulciņi ar mācību priekšmetu "mūzika" ir saistīti vistiešākajā veidā - mūzikas praktiskā apguve, akcentējot vokālo un vokāli instrumentālo mūziku. Kora un ansambļu dziedātāji praktiski (dziedot) iepazīstas ar dažādu mūzikas stilistiku, ar mūzikas žanriem, iepazīst komponistu daiļradi. Praktiski tiek apgūta mūzikas teorija - gan solfedžo prasmes, gan tiek veidota izpratne par nošu rakstu un tā specifikāciju. Ar mācību priekšmetu "publiskā uzstāšanās" saistīta katra pulciņa uzstāšanās (gan koncertos, gan konkursos). Mācību priekšmets "kulturoloģija" ar šiem interešu izglītības pulciņiem saistīts kultūrizpratnes kontekstā – skolēnu dalība koncertos, konkursos un festivālos sekmē skolēnu izpratni par valsts (gan Latvijas, gan Lietuvas) svētku un atceres dienām, skolas tradīcijām un kultūru kopumā. Pulciņu darbība cieši saistīta ar Dziesmu un Deju svētku procesu.