Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

„Dejas ritmos”

 Deju kopa „Dejas ritmos”. Džeza dejas. Skolotāja Laura Strēlniece.

Interešu izglītības pulciņš "Dejas ritmos" ir laikmetīgās džeza dejas apvienojums. Šie deju stili mūsdienās paliek aizvien populārāki. Nodarbību laikā bērni un jaunieši iegūst jaunas zināšanas par deju un disciplīnu, kā arī gūst iespēju attīstīt organisku, fizisko sagatavotību un kustību mijiedarbību ar ritmu. Nodarbības sākas ar iesildīšanos (cardio un stiepšanās), galvenajā nodarbības daļā tiek atkārtoti iemācītie soļi, kļūdu labošana un jaunu deju soļu apguve. Nodarbības noslēgumā ir atsildīšanās, lai bērniem nākamajā dienā nesāpētu muskuļi - stiepšanās, muskuļu atslābināšana, pilnīga relaksācija.

Šajās nodarbībās bērni un jaunieši ne tikai iegūst zināšanas par dažādiem deju stiliem, bet arī uzlabo fizisko izturību.

Deju pulciņš palīdz attīstīt mācību priekšmetu saturu "Sports un veselība". Deju nodarbības apvieno fiziskās sagatavotības uzlabošanu, radošās domāšanas attīstīšanu ar ļaušanās un atbrīvošanās praktizēšanu. Deju nodarbības bērnos un jauniešos attīsta prasmi patstāvīgi izmantot esošās un jauniegūtāk kustību zināšanas, lai apzinātos sava ķermeņa spējas un organisku, kas katram ir dažāda. Caur savu fizisko spēju apzināšanos, jauniešiem tiek paplašināta improvizācijas izjūta, individualitātes apzināšanās un unikālā izcelšana kustību formātā.