Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Debašu klubs

 Debašu klubs. Skolotājs Reinis Vējiņš.

Šobrīd, īstenojot jaunu mācību pieeju, skolēniem būtiski ir attīstīt kritisko domāšanu, argumentācijas prasmes, loģiku, publisko runu un spēju pasaulē skatīties ar atvērtību. Debates ir lielisks veids kā  šīs prasmes apgūt un trenēt, vienlaikus iedziļinoties sabiedrībā aktuālos ekonomiskajos, sociālajos un politiskajos jautājumos.

Debašu klubs Rīgas Lietuviešu vidusskolas skolēniem no 7. līdz 12.klasei dos iespēju attīstīt savu personību, iegūstot dzīvei nepieciešamās prasmes, kā, piemēram, pamatot savu viedokli, publiski uzstāties. Debašu klubā apgūtās prasmes ir cieši saistītas ar mācību priekšmetiem – “Teātra māksla” un “Publiskā uzstāšanās”. Debašu klubā iegūtās zināšanas un prasmes skolēni, izmanto mācību procesā – argumentējot savu viedokli.