Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Datorapmācības pulciņs

 Datorapmācības pulciņs. Skolotājs Arturs Gusts.

Datorapmācības pulciņs notiek dažādām klašu vecuma grupām, tiek kuriem ir interese par informācijas tehnoloģiju lietošanu.

Iespējas apgūt pamatiemaņas darbā ar datoru. Notiek atbilstoši pa klašu vecuma grupām reizi nedēļā. Sadaloties no darba specifikas, skolēni strādā gan grupas, gan individuāli.

Skolēni attīsta prasmes un iemaņas darbā ar datoru. Attīstās loģiskā domāšana, precizitāte un patstāvīgi strādāt ar datoru.

Veidot patstāvīgā darba iemaņas dažādu informācijas avotu izmantošanā. Piedāvā apgūt papildprasmes informāciju tehnoloģiju lietošanā un pilnveidot zināšanas digitālo tehnoloģiju pielietošanu ikdienā. Priekšstats par digitālo tehnoloģiju ietekmi uz cilvēku, izmantot atbildīgi un droši, nekaitējot sev un apkārtējiem, ievērojot principus.

Palīdz attīstīt mācību priekšmetu "Dizains un tehnoloģijas", "Latviešu valodas" un "Matemātikas" apguvi.