Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Dambretes pulciņš. Skolotājs Vsevolods Teterins.

 Dambretes pulciņš. Skolotājs Vsevolods Teterins.

Dambrete. Spēle uz dambretes galdiņa attīsta atmiņu, gribasspēku, uzmanību. Nodarbībās bērni mācās ne tikai spēlēt dambreti, bet arī veidot attiecības, pārvarēt stresa situācijas, būt par uzvarētājiem. Dambretes spēle tikai pirmajā brīdī šķiet viegla. Nāciet izmēģināt un palieciet kopā ar mums.

Spēle ir radošums. Lai uzvarētu dambretē, ir nepieciešamas daudzas zināšanas. Dambrete ir cieši saistīta ar matemātiku, psiholoģiju un aktīvām sporta nodarbībām. Tieši tādu spēju kā atmiņa, uzmanība, abstrakta domāšana attīstība spēlējot dambreti palīdz skolēnam viegli apgūt mācību programmas priekšmetus. Dambrete tiecas harmoniski attīstīt bērna personību un māca skatīties uz pasauli no dažādām pusēm, izvērtēt dažādus viedokļus. Parasti bērniem, kas nodarbojas ar dambreti, eksaktās zinātnes nesagādā grūtības. Viņi spēj ātri pieņemt lēmumus jebkurās stresa situācijās.