Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Bultu iela 5 - tālrunis +371 67131506, Prūšu iela 32 - tālrunis +371 67474672, E-pasts: rlvs@riga.lv

LS1.jpg
LS2.jpg
No content to show!
 
 

Basketbola pulciņš

Basketbola pulciņš. Skolotājs Edgars Bogdanovs.     
 
Basketbola interešu izglītības pulciņā laipni gaidīts ikviens skolēns, kurš vēlās izmēģināt savus spēkus basketbolā. Basketbola nodarbībās ir iespēja apgūt basketbola tehnikas pamatus, kurus vēlāk arī pilnveido, lai spētu sasniegt labākos rezultātus! Nodarbības notiek 2-3 reizes nedēļā.

Basketbola pulciņš ir cieši saistīts ar aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Basketbola nodarbībās tiek uzsvērtas daudz dažādas lietas ,piemēram, veselīgs uzturs, aktīvs dzīvesveids, drošība, komandas veidošana, fiziskā, garīgā un tehniskā sagatavotība. Bieži vien mazkustīgs un neveselīgs dzīvesveids ir iemesls dažādām veselības problēmām, tāpēc svarīgi par to runāt un stāstīt bērniem, jauniešiem u.c. par sporta nepieciešamību ikdienā. Ar basketbola palīdzību tiek veicināts aktīvs dzīvesveids, kas ir ļoti nepieciešams bērniem un jauniešiem. Nodarbību laikā liela nozīme tiek pievērsta drošībai. Pareiza uzvedība, nepiederošas personas neatrodas audzēkņu tuvumā, inventārs un zālē atrodamās konstrukcijas nedod iespēju kādam gūt traumu. Basketbolā iegūstamais ļoti bieži ir lietderīgs un izmantojams ikdienas dzīvē. Svarīgi uzsvērt, ka basketbols ir komandas spēle un daudz vingrinājumu ir balstīti uz komandas darbu un sadarbības veicināšanu. Ar basketbola palīdzību ir iespējams iegūt spēcīgu un veselīgu ķermeni, kā arī sportošana veicina garīgo un emocionālo veselību.