238
Mirklis
Šajā sadaļā katra klase varēs pievienot savu aktivitāti!

(iesūti īsu pasākuma aprakstu un dažas fotogrāfijas 
 askutelis@edu.riga.lv)

 
11.10.2019. -  8.b klase izbaudīja Siguldas rudens skatus un izmēgināja savus spēkus "Tarzāna" gaisa takās. Darbojamies komandā, atbalstījām viens otru, pārvarējām savas bailes un jautri pavadījām laiku kopā.   
 
 
 

09.10.2019. - Kādā rudenīgā dienā 7.a klase devās ekskursijā uz vēju pilsētu - Liepāju, kur jutām arī vēju!
   Vispirms devāmies apmeklēt Liepājas Karostas cietumu. Tas tik bija viens varens piedzīvojums! Vienaldzīgo nebija, un emocijas sita augstu vilni. "Drošības apsvērumu" dēļ fotografēt teritorijā nedrīkstēja, protams, mums nācās to respektēt. Šeit izbaudījām,kāda ir bijusi attieksme pret ieslodzītajiem. Turpat cietumā baudījām arī siltas pusdienas, lai atgūtu spēkus Liepājas fortu apskatei. Vispirms devāmies aplūkot Redānu, kur 1919.gada 14. novembrī notika izšķirošas Brīvības cīņas. Kā pastāstīja gide, mēs bijām vieni no pirmajiem šīs vietas apmeklētājiem. Aplūkojām šogad atklāto pieminekli Karostas komandantam virsleitnantam Robertam Radziņam. aplūkojāmšeit tapušos mākslas darbus. Ceļā uz autobusu sastapām arī zalkti! Tālāk mēs devāmies aplūkot Ziemeļu fortus tuvāk jūrai. Par nožēlu jāatzīst, ka šis objekts pamazām pazūd, izskaloto krastu dēļ, tas pamazām sabrūk. Šeit, jūras krastā, arī izjutām vēja varenību!
Diena bija aizraujoša! Dodieties apmeklēt Liepāju!
 
 

Dāvana skolai!
 Mācoties 1. klasē, mēs 4.b klase - skolas pagalmā pie interešu centra iestādījām šķirnes ābelīti "
Tīna". Tagad mums ir klases tradīcija 12. oktobrī svinēt "Tīnadzimšanas dienu ar kopīgu fotografēšanos! Te nu ir visu četru gadu foto!

 
 

11.10.2019. - 10. klase  iepazinās ar luminiscējošo krāsu tehnikas izmantošanu glezniecībā un izklaidējās Līvu akvaparkā!
 
 

08.10.2019. - 1.b klases rudens ekskursija “Zanzibārā”. Komandas spēles, radošās darbnīcas, orientēšanās, ugunskurs.

 
 

7.10.2019. - 4.b klase un sk.Kaspara sporta pulciņa dalībnieki piedalījās videoklipa tapšanā - Rimi atbalstītajam konkursam “Sporto labākai dzīvei”! Konkursa pieteikuma videosižetā skolēni veica dažādas netradicionālas sportiskas aktivitātes.
Video tiks ievietots mājaslapā www.rimi.lv!
 
 

01.10.2019. - Viena diena Biržos - jauka, saulaina, piepildīta.

 
 

 

30.09.2019. - 4.b klase devās neparastā piedzīvojumā uz 'Mošķu mežu' Ķekavā, kur vairāku stundu garumā, sadaloties 3 jautrās grupiņās veica komandas veidošanas uzdevumus un piedalījās klases draudzīgās saliedēšanas stratēģiskajās spēlēs! Diena tika piepildīta ar aizrautību, prieku un gardu pikniku!

 
 

26.09.2019. - 4.a klases rudens ekskursija bija Līgatnē. Aktīvi pavadījām laiku “Tīklu parkā”, gatavojām vannas bumbas “Amatnieku mājā". Izzinājām Līgatnes alas.

 

 

17.09.2019. - 6.a klases ekskursija uz Ķekavu, Zanzibaru.
Ekskursijas mērķis: klases saliedēšana.
Uzdevumi: 1. Klasei saliedējoši uzdevumi, piedaloties "Misijā mežā"
2. Pastaigas mežā.
   Ekskursija bija izdevusies. Misiju vadīja divi atraktīvi jaunieši, darbojoties un vadot klasi saliedējošās spēlēs un uzdevumos.
 
 

24.09.2019. -  7 b klase devās ekskursijā uz Biržiem. Ekskursija bija piedzīvojumiem bagāta.  Ekskursijā   mūsu klase uzzināja ko taisa no aitu vilnas, kā cērpj aitas un ko ar to dara, kā spēlē apvienotu golfu un futbolu u.c. lietas par vietām uz kurām aizbraucām. Tāpat neaizmirstamus iespaidus guvām no 32 m augstā skatu torņa. Manuprāt šī bija ļoti interesanta ekskursija.

 
 

23.05.2019. -  Seši 8.a klases skolēni un sk. Margarita piedalījās projekta “Es un Ķengarags” pirmajā kārtā, iepazīstot Maskavas ielas vēsturi.
Ekskursiju vadīja Rīgas centra bibliotēkas filiāles “Rēzna” galvenā bibliotekāre Sandra Reinbaha. 
 
 

3.b klase - čaklie dabas pētnieki!
   Dabaszinību stundās un mājās visi 3.b klases skolēni veica pētījumus un eksperimentus dabaszinībās.Tika no sēklām un augu daļām audzētas dārza puķes, tomāti, gurķi, ķirbji, paprika un citi dārzeņi. Par savu veikumu skolēni veica secinājumus, dalījās pieredzē ar klasesbiedriem.
 
 
 
    
Vai gaļā, sierā, maizē un graudos ir tauki? Un, vai tiešām banānos ir ciete? Kā to var uzzināt? Tikai praktiski pārliecinoties.
5.b klases skolēni kopā ar sk. Ingūnu dabas zinību stundā nosaka cietes un tauku esamību augu un dzīvnieku valsts produktos. Atklājumi seko cits aiz cita!
 
 

05.12.2018. -  mūsu skolēni tikās ar Lietuvas Republikas prezidenti D. Gribauskaiti Viļņā . Kopā krāsojam piparkūkas. Apmeklējam J.  Basanavičiui pieminekli .
Paldies prezidentei par ielūgumu!
 
 

02.11.2018. -  4.a klase apmeklēja Latvijas Ugunsdzēsības muzeju. Bērni ar interesi noklausījās gides stāstījumā, uzdeva vairākus jautājumus. Pielaikoja ugunsdzēsēju ekipējuma atsevišķas formas daļas, kā arī izmēģināja savus spēkus darbojoties ar šļūtenēm.

 
 

16.10.2018 -  Zelta rudens pilnbriedā 6.a klase devās ekskursijā uz Āraišu arheoloģisko parku. Šeit bērni secīgi izdzīvoja vēstures posmus, sākot no bronzas laikmeta līdz viduslaikiem. Uzzinājām par cilvēku sadzīvi katrā no vēstures periodiem: akmens, bronzas, dzelzs un viduslaikos. 
Aplūkojām autentiski atjaunotās Āraišu vējdzirnavas, Latvijā esot vienīgās, kas darbojas.
Izzinājuši vēstures faktus, devāmies apmeklēt kamieļu parku "Rakši".
Diena bija izdevusies! Saulainais laiks un piedāvātā ekskursija viens otru lieliski papildināja!
 
 

29.09.2018. - Rīgas Lietuviešu vidusskolas 9.a klases skolēni ar skolotājiem

Edīti Teterovsku un Rolandu Žalnieriu devās ekskursijā uz Kauņu. 

 
 

 

26.09.2018 - 4.a klase devās ekskursijā. Apmeklējām stalli “Majrozes”. Bērni ieguva zināšanas par zirgu kopšanu, kā arī iejutās jātnieka lomā. Ciemojāmies ģimenes uzņēmuma “Siguldas saldējums” kafejnīcā. Zinām no kādā sastāvdaļām tiek gatavots visgaršīgākais saldējums. Katrs bērns izlocīja origami saldējumu, kā arī nogaršoja sev tīkamu saldējumu. Ekskursijā guvām jaunas zināšanas un iespaidus.

 
 

 
<<
Oktobris 2019
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
-
eXTReMe Tracker